Staramy się jak tylko można najlepiej poznać Państwa oczekiwania, aby dopasować odpowiednie rozwiązania do konkretnych potrzeb.

.
.

Teresa Pyszkiewicz
projektant

Karina Roman
projektant

Anita Daniłowska
projektant

Natalia Pająk
projektant

Agnieszka Polkowska
specjalista ds. kluczowych klientów

Studio Prostych Form to grupa osób: architektów, handlowców i wykonawców, których celem jest nawiązanie bliskiego, partnerskiego kontaktu z Państwem – naszymi Klientami.

Opierając się na sprawdzonej metodzie dialogu między projektantami a Klientem staramy się najlepiej jak to możliwe poznać Państwa potrzeby i zastosować dla nich konkretne, funkcjonalne rozwiązania projektowe.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Nad każdym pracujemy nieco inaczej. Staramy się wprowadzać nowatorskie, niekonwencjonalne rozwiązania mające na celu nie tylko sprostanie Państwa oczekiwaniom pod kątem funkcjonalnym, ale również nadanie każdemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru będącego odzwierciedleniem osobowości właścicieli.

Dzięki temu ograniczamy do minimum rutynę i wszechobecne schematy pobudzając tym samym własną kreatywność.

Dążąc w naszych pracach do funkcjonalnego minimalizmu, nie zapominamy o szczegółach, bo tak naprawdę to one tworzą niepowtarzalny charakter naszych produktów.

Pracujemy rzetelnie i ciężko, aby efekt końcowy naszych starań przerósł Państwa oczekiwania. Postępując zgodnie z tymi zasadami wiemy, że: OBIECUJEMY TYLE, ILE MOŻEMY DAĆ. I DAJEMY WIĘCEJ, NIŻ OBIECALIŚMY.